Шевченківський район. КЗО НВК № 99

  


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Новости
13.07.2018
До уваги вчителів та батьків учнів!
У розділі "Фінансова діяльність"розиіщено звіт про використання коштів за II квартал 2018 року.
09.07.2018
У розділі "Новий 2018-2019 н.р." розміщено методичні рекомендації
щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році
03.07.2018
До уваги вчителів!
у розділі "Новий 2018-2019 н.р. розміщено лист Міністерства освіти і науки України "Про вивчення обов’язково-вибіркових предметів"
22.06.2018
У розділі"Новий 2018-2019 н.р." розміщено лист Міністерства освіти і науки України
"Щодо вивчення трудового навчання, креслення та предмета “Технології” у 2018/2019 н.р."
21.06.2018
До уваги випускників таїх батьків!
Випускникам шкіл, які цього року вступатимуть до вишів, необхідно самостійно розраховувати середній бал атестата. Відповідне роз'яснення надано Міністерством освіти і науки. У відомстві звертають увагу абітурієнтів та членів приймальних комісій що, під час подання заяви до закладу вищої освіти – як в електронному, так і в паперовому вигляді – випускникові школи необхідно самому порахувати середній бал атестата. Перевірятимуть правильність обчислення приймальні комісії закладів вищої освіти. Середній бал атестата має обчислюватись за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин. Бал розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених в додатку до атестата оцінок (інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація). Предмети, за якими зроблено запис «звільнений(а)», у загальну кількість не враховуються. Разом з тим, якщо у додатку до атестата все ж зазначений середній бал, то його обов’язково необхідно перевірити, чи за правильною методикою він розрахований. Якщо за неправильною, то вступнику необхідно самостійно розрахувати бал за правильною методикою і вказувати його під час подання заяв. У разі подання заяв в електронному вигляді вступник має зазначити середній бал в особистому кабінеті. Якщо потім він виявить помилку в розрахунку, то зможе самостійно її виправити до подання першої заяви.
15.06.2018
До уваги випускників 11-х класів!
На інформаційних сторінках випускників УЦОЯО розмістив результати ДПА-ЗНО з української мови, математики, англійської мови, біології
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія