Шевченківський район. КЗО НВК № 99

  


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажанняТворчі конкурси для учнів та вчителів

Академії  інноваційного розвитку освіти запрошує освітян стати учасником тренінгів та дистанційних курсів.

Проект «Академія інноваційного розвитку освіти» започаткований Міністерством освіти і науки України, Національною академією  педагогічних наук України, Інститутом модернізації змісту освіти.

Детальніше про тренінги та дистанційні курси за посиланням http://www.airo.com.ua/pro-akademiyu/pro-nas/

 

Обласний конкурс дитячої анімації в стилі петриківського розпису «Жива петриківка»

 

29.01 – 10.04.2018 р. - створення конкурсних робіт;

11.04 – 20.04.2018 р. - робота журі конкурсу;

30.04.2018 р. - – оголошення результатів

 

 

                                       

 

Сьогодні ми підбили підсумки січневого етапу Всеукраїнського конкурсу для вчителів. Перелік переможців шукайте за посиланням.

У конкурсі взяли участь 1553 педагог, а нагороду з них отримає 131 учасник. У лютому кожен з вас зможе опинитися на їх місці! Для цього від вас вимагається мінімум зусиль:

  1. Перейдіть на сайт «На Урок».
  2. Натисніть «Додати розробку» у верхньому правому кутку монітора.
  3. Ознайомтесь з правилами публікації.
  4. На сторінці, що відкрилась, поступово вкажіть заголовок розробки, її короткий опис, тип, предмет.
  5. Додайте безпосередньо документ (у дозволених форматах) та натисніть ОПУБЛІКУВАТИ.

Після цього ви автоматично станете учасником Всеукраїнського конкурсу для вчителів у лютому! Запрошуйте колег до участі, підвищуйте рівень якості розробок, створивши здорову конкуренцію. Не втрачайте можливості перемогти та довести свою перевагу у чесній боротьбі, де суддями виступають інші вчителі.

 

 

 

 

 

Започатковано міський конкурс арт-інсталяції «Людина та сміття»

Методичним центром управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради

започатковано міський конкурс арт-інсталяції «Людина та сміття»

Конкурс організовано з метою проведення широкої просвітницької роботи, вироблення практичних дій щодо формування поведінки безвідходного споживання, роздільного збору твердих побутових відходів, підвищення обізнаності учнів про екологічну культуру та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, стимулювання їх творчого самовдосконалення.

 

 

 

 
 

Про проведення Міжнародного конкурсу для вчителів «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу» 15 жовтня 2017 року – 15 лютого 2018 року

Конкурс проводиться на виконання Указу Президента України № 580/2015 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016–2020 роки» та в рамках заходів на реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді (наказ МОН України від 16 червня 2015 року № 641), що відповідають вимозі Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти (Постанова Кабміну України № 1392 від 23 листопада 2011 р.) про українознавче спрямування всіх освітніх галузей на базі Науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти і науки України.

Метою конкурсу є вивчення, узагальнення та поширення кращого педагогічного досвіду вчителів українознавства та інших вчителів-предметників, учителів початкових класів освітніх закладів різних типів і форм власності в Україні та українських освітніх закладів за кордоном щодо українознавчого наповнення системи освіти, викладання курсу за вибором «Українознавство», а також використання елементів українознавства в різних галузях освіти в Україні та в українських освітніх осередках за кордоном.

До участі у конкурсі запрошуються вчителі українознавства, вчителі гуманітарних та природничих дисциплін, учителі початкових класів навчальних закладів різних типів і форм власності в Україні та українських освітніх осередків за кордоном.

Конкурс проводиться у заочній формі. Участь у ньому безкоштовна і здійснюється з ініціативи педагогічного працівника.

Для участі у Конкурсі необхідно надіслати заявку-анкету, конспект уроку з українознавства або одного з предметів навчального плану українознавчого спрямування (в електронному вигляді), додатки тощо. Електронна пошта: ukrainian.studies@ukr.net/

Прийом заявок та конкурсних робіт з 15 жовтня 2017 р. до 15 січня 2018 р. Зразок заяви-анкети додається до інформаційного листа.

З умовами та Положенням про проведення Міжнародного конкурсу для вчителів «Українознавчі пріоритети навчально-виховного процесу» можна ознайомитися на сайті Науково-дослідного інституту українознавства за адресами: http://nndiuvi.org.ua/images/stories/2017/konkurs2/inform-2017.pdf.

 

Освітній проект "Міксіке В Україні"

Про проведення конкурсу "Торкнутись серцем до природи"