Шевченківський район. КЗО НВК № 99

  






Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Гуртки та секції

Розклад

роботи гуртків за міською програмою поліпшення вивчення

української, іноземних мов, інформаційних технологій

2017-2018 н.р.

пп

Назва гуртка

Вікова категорія

гуртківців

дата

Час роботи

№ каб.

ПІБ вчителя

програма

Українська мова – 9 годин

1.

«У світі фразеологізмів»

7 клас

 

Четвер

 

14.15-15.15

 

№ 331

Крохіна І.В.

 

Лист ІМЗО № 21.1.1/12-Г-79 від 24.04.2017 Степанюк М.І.

7 клас

Четвер

15.10-16.10

№ 411

Горовенко Н.М.

2.

Синтаксис простого та ускладненого речення

8 клас

 

 

Середа

 

 

15.10-16.10

 

 

№ 222

 

 

Поцелуйко Р.К.

 

 

 Лист ІМЗО № 21.1.1/12-Г-776 від 18.10.2016

Гнатович  Т.В.

8 клас

Вівторок

15.10-16.10

№ 431

Перепелиця О.М

3.

Лексикологія української мови

9 клас

Середа

 

15.10-16.10

 

№ 431

 

Перепелиця О.М

 

Лист ІМЗО № 21.1.1/12-Г-776 від 18.10.2016

Степанюк М.І.

Четвер

15.10-16.10

№ 431

Перепелиця О.М

4.

Практикум із синтаксису

української мови

10 клас

Понеділок

15.10-16.10

№ 411

Горовенко Н.М.

Лист ІМЗО № 21.1.1/12-Г-776 від 18.10.2016

Степанюк М.І.

5.

Стилістика української мови

11клас

Середа

15.10-16.10

№ 331

Крохіна І.В.

Лист ІМЗО № 21.1.1/12-Г-314

від 03.07.2017

6

Юні мовознавці

7в клас

Середа

 

14.10-15.10

 

№ 222

 

Поцелуйко Р.К.

 

Лист МОНУ № 1/9- 501 від 21.11.2015

Англійська мова – 9 годин

1.

Сходинками до англійської мови

6-7 класи

 

П’ятниця

 

14.10-15.10

 

№ 240

 

Руднєва І.Л.

 

Лист МОНУ № 1/11-17866 від 11.11.2014

2

10-11 кл.

Середа

15.10-16.10

№ 240

Руднєва І.Л.

3

Сходинки до англійської мови

5 класи

Середа

14.15-15.15

№ 134

 

Кібальнік О.М.

 

Лист МОНУ № 1/11-17866 від 11.11.2014

4

6 класи

Четвер

14.15-15.15

№ 134

Кібальнік О.М.

5

Сходинки до англійської мови

6-7  класи

Середа

15.10-16.10

№ 234

Шестакова Т.О.

Лист МОНУ № 1/11-17866 від 11.11.2014

6

Літературна мозаїка

8 класи

Четвер

15.10-16.10

№ 234

Шестакова Т.О.

7

English for pupils

8  класи

Вівторок

15.10-16.10

№ 224

Ткаченко Н.О.

Лист МОНУ № 1/11-17866 від 11.11.2014

8

English for pupils

9 класи

Вівторок Четвер

16.10-17.10

15.10-16.10

№ 224

Ткаченко Н.О.

Німецька мова - 3 години

1.

Німецька із задоволенням

8 класи

Вівторок

15.10-16.40

№241

Малоног К.С.

Лист МОНУ    № 1\9-417 від 19.08.2014

2

9 класи

Четвер

15.10-16.40

№ 241

Малоног К.С.

Інформаційні технології – 4 годин

1.

Художня комп’ютерна анімація

10-11 класи

Середа

15.00-17.00

№ 133

Мухіна Л.А.

Лист МОНУ             № 1/11-17865 від11.11.2014 р

2.

Основи

комп’ютерних технологій

6-7 класи

Понеділок

15.00-17.00

№ 133

Нечипуренко М.О.