Шевченківський район. КЗО НВК № 99

  






Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Результати учнівських олімпіад

 

 

 

 

 

 

 

Результати Всеукраїнської учнівської олімпіади 2013-2014 н.р.

 

НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС № 99

БАБУШКІНСЬКОГО РАЙОНУ

м. ДНІПРОПЕТРОВСЬК

Н А К А З

від «30 » грудня 2013р.                                                                                           № 186

 

Про підсумки Всеукраїнських

учнівських олімпіад

 

                  Згідно з Положенням  про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України № 1099 від 22 вересня 2011 р., наказом МОНУ № 1079 від 05.08.2013р. «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів у 2013-2014 н.р.». На   виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 19.08.2013р. № 642/0/212-13, наказу управління освіти і науки Дніпропетровської міської ради № 250 від 17.10.2013р., наказу відділу освіти Бабушкінської районної у місті ради № 686 від 22.10.2013р. «Про проведення учнівських районних олімпіад з базових дисциплін у 2013-2014 н.р.», наказів по НВК № 99 від 16.10.2013р. № 226 «Про участь учнів у 1  та районному відбірковому етапі  олімпіади», від 28.10.2013р. № 242 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з базових дисциплін у 2013-2014 н.р.». З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді у період з 10.10.2013р. по 28.12.2013р. відбулися І етап - районний відбірковий та ІІ етап учнівських олімпіад, у яких взяли участь  143 учні 6-11 класів.

У І етапі взяли участь 447 учнів 6-11 класів, 125 з них стали переможцями. Найбільш активною була участь учнів у олімпіаді з математики, історії, англійської мови, біології. Олімпіади пройшли організовано, згідно графіка (табл.. № 1). За результатами І етапу складено заявки на участь учнів у районному відбірковому етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. За заявками взяли участь 103 учні, 59 з них стали призерами, що складає 61% якості.

І місто посіло 18 учнів, ІІ місто – 27 учнів, ІІІ місце – 14 учнів.

                                ЗКБ

За формулою К =   n        (де ЗКБ – загальна кількість балів, n – кількість учасників).

За перемогу кожному члену команди нараховується така кількість балів:

І місце – 5 балів;                   ІІ місце – 3 бали;                   ІІІ місце – 1 бал.

визначено рейтинг команд та якість підготовки учнів з боку вчителів. Найбільшу кількість балів учні набрали з історії (31б.), правознавства (26 б.), російської мови та літератури (19б.), хімії (17б.). Найменшу кількість балів отримали учні з предметів: математика (4), інформатика (4). Відсутні переможці з фізичної культури. За якістю результатів, які отримали члени команд, лідерами з предметів є: німецька мова, історія – 100%, правознавство – 88%, хімія – 83%, трудове навчання та ОТМ – 80%, інформатика, економіка – 67%, російська мова – 63%, географія – 60%. Низька якість результатів з математики – 17%, біології – 37%, англійської мови – 27%.

Загальний рейтинг команд:

1 місце – історія – 3,44

2 місце – німецька мова – 3,0

3 місце – правознавство – 2,88

4 місце – хімія – 2,83

5 місце – ОТМ – 2,4

7 місце – російська мова – 2,37

8 місце – трудове навчання – 2,0

9 місце – економіка – 2,0

10 місце – біологія – 1,37

11 місце – фізика – 1,36

12 місце – інформатика – 1,33

13 місце – географія – 1,0

14 місце – англійська мова – 0,62

15 місце – математика – 0,36

16 місце – фізкультура – 0.

Детальний цифровий аналіз висвітлено у таблиці № 2 (додається).

Найбільшу активність  та результативність показали учні 10Б класу (9 переможців – 15 перемог), 11-Б клас (5 переможців – 9 перемог), 11В клас (3 переможці – 5 перемог), 9Б – (3 переможці – 3 перемоги), 8-В (3 переможці – 6 перемог), 9А клас (3 переможці – 8 перемог). По 2 переможці у 7Б, 7А, 11 класах. По 1 переможцю у 7В, 8Б, 8А класах. У 8Г, 9В класах учасників та переможців районного етапу не було.

У особистій першості  І місце посіла учениця 9А класу Нечволод Марія (5 – «ІІ» місць), по 4 перемоги мають Козир Яна 8-В  (2 – «І», 2 – «ІІ»), Коновалов Максим 11-Б (2 –«ІІ», 2 – «ІІІ»), Рудніченко Максим 10Б (1 – «І», 2-«ІІ», 2-«ІІІ»), 3 перемоги має Бут Олександр 10-Б (1-«І», 1-«ІІ», 1-«ІІІ»), по 2 перемоги мають: Акчуріна Марія 11-Б (2 – «І»), Джергалова Рената (1-«І», 1-«ІІІ»), Деревянко Марія 10А (2-«ІІ»), Горб Андрій (2-«ІІ»), Івлєва Анастасія (1 –«І», 1-«ІІ»), Кострикін Святослав ( 2-«І»), Назаренко Олег. Такі учні, як Козир Я, Пастернак М., Перерва Є.,  Чала А., Космін К., Гладчук В., Шабельник К., Джергалова Р. стали переможцями вперше. Зведений особистий рейтинг учнв представлено у таблиці № 3 (додається).

У порівнянні з 2011, 2012 роками кількість учасників є стабільною 103 учні, але кількість переможців поступово зростає від 47-52-59, збільшується і рейтинг з 1,3 – 1,64-1,78 і якість 45%-55%-57%.

    У міському етапі учнівських олімпіад взяли участь 40 учнів, з них 22 учні стали переможцями. Стабільно високі результати з російської мови, географії, трудового навчання, ОТМ, української мови. Результативно виступила команда з біології, історії. Відсутні переможці з математики, фізики, хімії, німецької мови,  правознавства,економіки. З англійської мови, фізкультури, людина і суспільство, екологія учасників олімпіади не було. Якість участі учнів складає 52 %,що вище  ніж минулі роки,тоді як загальний рейтинг 1,25, що  нижче ніж минулий рік: 2011-2012 н.р.- 37% - 0,8;  2012-2013 – 50% - 1,6.

Загальні результати представлено у таблиці № 4 (додається). Високі показники мають учні, яких підготували за результатами І відбіркового, ІІ етапів вчителі: Грінблат Л.П., Пуйто А.М., Зінчук С.Л., Гончаров В.О., Жилка С.С., Пугач Г.О., Діденко І.О., Поцелуйко Р.К., Залужна С.П., Торба В.А.,Білої Л.Д.

Рейтинг результативності роботи вчителів з питань підготовки учасників Всеукраїнських олімпіад представлено у таблиці № 5 (додається).

На підставі вище вказаного

Н А К А З У Ю :

1.Відмитити результативність роботи вчителів: Грінблат Л.П., Пуйто А.М., Зінчук С.Л., Жилки С.С., Пугач Г.О., Діденко І.О., Поцелуйко Р.К., Залужної С.П., Торби В.А.,Білої Л.Д. з творчо обдарованими учнями.

2.Вказати на недостатній рівень підготовки учнів з математики, англійської , німецької мов, фізичної культури.

3.Вчителям Зінчук С.Л., Костенюк Т.М. забезпечити у 2014-2015 н.р. участь учнів у олімпіадах з художньої культури, людина і суспільство, екології.

4.Заступнику директора з НВР Пугач Г.О. результати учнівських олімпіад висвітлити на шкільному сайті.

5.Надати вчителям, які супроводжували учнів та працювали у складі журі відгули у канікулярний час (у відповідності до особистих заяв).

6.Вчителям, які мають переможців (І-ІІ місце) міського етапу олімпіад провести консультації щодо підготовки учасників обласного етапу.

7.Даний наказ заслухати на нараді при директорові.

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

                       Директор НВК № 99                                  В.О.Гончаров

ШКІЛЬНИЙ ЕТАП

 

Предмет

Класи /паралелі/ кількість учасників та переможців

5 класи

6 класи

7 класи

8 класи

9 класи

10 класи

11 класи

всього

учасників

переможців

учасників

переможців

учасників

переможців

учасників

переможців

учасників

переможців

учасників

переможців

учасників

переможців

учасників

переможців

Математика

 

 

12

3

9

3

11

2

8

3

9

3

9

3

58

17

Російська мова

-

-

-

-

3

1

2

1

2

1

2

2

2

-

11

5

Українська мова

-

-

-

-

7

3

11

3

3

3

5

3

6

4

32

16

Англійська мова

 

 

 

 

 

 

17

3

8

3

11

3

7

3

43

12

Історія

 

 

 

 

 

 

15

3

12

3

10

3

11

3

48

12

Правознавство

 

 

 

 

 

 

 

 

10

3

9

3

10

3

29

9

Біологія

-

-

-

-

-

-

12

3

5

3

10

3

15

3

42

12

Фізика

 

 

 

 

9

3

15

2

6

2

12

2

6

2

48

11

Хімія

 

 

 

 

 

 

13

2

6

2

8

1

9

2

36

7

Географія

 

 

 

 

6

3

6

3

13

4

7

3

1

1

33

14

Образотворче мистецтво

 

 

16

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

2

Фізична культура

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

2

8

2

Трудове навчання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформатика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

2

7

4

10

6

Всього

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

447

125

        

РАЙОННИЙ ВІДБІРКОВИЙ ЕТАП   

предмет

Кількість учасників

Кількість переможців

Кількість балів

якість

Загальний рейтинг

місце

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Історія

9

3

5

1

31

100%

3,44

1

Німецька мова

1

 

1

 

3

100%

3,0

2

Правознавство

9

3

3

2

26

88%

2,88

3

Хімія

6

2

2

1

17

83%

2,83

4

Українська мова

6

3

 

 

15

50%

2,5

5

Образотворче мистецтво

5

 

4

 

12

80%

2,4

6

Російська мова

8

3

1

1

19

63%

2,37

7

Економіка

3

1

 

1

6

67%

2

8

Трудове навчання

5

1

1

1

9

60%

1,8

9

Біологія

8

1

2

 

11

37%

1,37

10

Фізика

11

1

3

1

15

45%

1,36

11

Інформатика

3

 

1

1

4

67%

1,33

12

Географія

5

 

1

2

5

60%

1,0

13

Англійська мова

11

-

2

1

7

27%

0,62

14

Математика

11

-

1

1

4

17%

0,36

15

Фізична культура

2

 

 

 

0

0%

0

16

 Всього

103

18

27

15

184

57%

1,78

 

 

МІСЬКИЙ  ЕТАП

предмет

Кількість учасників

Кількість переможців

Кількість балів

якість

Загальний рейтинг

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

Математика

1

 

 

 

0

0 %

0

Російська мова

4

2

1

 

13

75%

3,25

Українська мова

3

 

2

 

6

67%

2

Англійська мова

0

 

 

 

0

0 %

0

Німецька мова

1

 

 

 

0

0%

0

Історія

4

 

 

2

2

50%

0,5

Правознавство

3

 

 

1

1

33%

0,3

Біологія

3

 

1

1

4

67%

1,3

Фізика

1

 

1

 

3

100%

3

Хімія

3

 

 

 

0

0

0

Географія

6

1

2

3

11

100%

1,8

Образотворче мистецтво

4

1

 

1

6

50%

1,5

Фізична культура

0

 

 

 

0

0

0

Трудове навчання

1

 

 

1

1

100%

1

Інформатика

2

 

 

 

 

0

0

Економіка

1

 

 

 

0

0

0

Астрономія

2

 

1

 

3

50%

1,5

Педагогіка та психологія

2

 

1

1

4

100%

2

Всього

41

4

8

10

53

51%

1,3

 

ОСОБИСТИЙ РЕЙТИНГ УЧНІВ

 

ПІБ учня

клас

Кількість олімпіад, у яких брав  участь

предмет

місце

предмет

місце

предмет

місце

предмет

місце

предмет

місце

Загальна кількість балів

Загальний рейтинг

1.Акчуріна Марія

11-Б

2

біологія

І

хімія

І/-

педагогіка

-/ ІІ

 

 

 

 

 

 

2.Волков Ілля

10-Б

2

біологія

ІІ-ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.Нечволод Марія

9-А

5

біологія

ІІ-ІІІ

географія

ІІІ-ІІІ

ОТМ

ІІ-ІІІ

історія

ІІ

хімія

ІІ

 

 

4.Козир Яна

8-В

4

географія

ІІ-ІІ

укр.мова

І-ІІ

історія

ІІ

рос.мова

І-І

 

 

 

 

5.Джергалова Рената

7-Б

2

географія

ІІІ

рос.мова

І,ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

6.Вязьмітіна Катерина

10-А

1

тр.навч.

І-ІІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.Бринза Катерина

7-Б

1

тр.навч.

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.Зотова Катерина

8-В

1

тр.навч.

ІІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.Деревянко Марія

10-А

2

ОТМ

ІІ-І

рос.мова

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

11.Присяжнюк Альона

7-В

1

ОТМ

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.Рибалко Анна

10-Б

1

ОТМ

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.Горб Андрій

10-Б

2

англ.м.

ІІ

право

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

14.Баралей Олег

8-А

2

англ.м.

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.Панов Андрій

10-Б

1

англ.м.

ІІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.Коновалов Максим

11-Б

4

географія

-/ІІ

математика

ІІІ

історія

І-ІІІ

хімія

ІІ

 

 

 

 

17.Коновалова Поліна

11-Б

1

географія

-/І

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.Рудніченко Максим

10-Б

4

географія

-/ІІІ

історія

ІІ-ІІІ

хімія

ІІІ

право

І

 

 

 

 

19.Шарапова Анна

11-Б

2

географія

-/ІІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.Близнюк Аліна

10-Б

1

матем.

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.Солонець Дарина

10-Б

1

укр.мова

І

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.Трегуб Альона

7-А

1

укр.мова

І-ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.Шабельник Катерина

8-В

1

історія

І

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.Ремізовська Ліза

9-А

1

історія

І

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.Залозна Юлія

9-Б

1

історія

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.Матвійчук Максим

10-Б

1

історія

ІІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.Івлєва Анастасія

11-В

2

історія

ІІ

право

І

 

 

 

 

 

 

 

 

28.Литвин Аліна

11-В

1

нім.мова

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.Бут Олександр

10-Б

3

рос.мова

І

фізика

ІІ

право

ІІІ

 

 

 

 

 

 

30.Кострикін Святослав

11-В

3

фізика

І\ІІ

економіка

І/-

астрономія

-\ІІ

 

 

 

 

 

 

31.Космін Кирило

7-А

1

фізика

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

32.Гладчук Валентин

7-В

1

фізика

ІІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33.Чала Анна

9-Б

1

фізика

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

34.Красюкова Поліна

9-А

1

рос.мова

ІІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35.Пастернак Марія

8-Б

1

хімія

І

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

36.Перерва Євгенія

9-Б

1

право

І

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

37.Вахрамєєв Єгор

9-А

1

право

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

38.Залозна Віка

9-Б

2

право

ІІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

39.Назаренко Олег

11-А

2

право

ІІ

офіс

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

40.Алексашин Владислав

11-Б

1

економіка

ІІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

41.Сазановський  Андрій

11-А

1

інформатика

ІІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

42.Лебедєва ОЛександра

11-Б

1

педагогіка

ІІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо учасників шкільних предметних олімпіад! Щиро бажаємо всім удачі, наснаги та успіху!

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ

БАБУШКІНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ

М . ДНІПРОПЕТРОВСЬК

 

 

 

 

НАКАЗ

 

 

Від     06.02.2014  року                                                                           № 59

                                           

 

                           

«Про підсумки районних турів

Всеукраїнських олімпіад

з базових дисциплін

учнів навчальних закладів

Бабушкінського району

2013-2014 навчального року»

 

         

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт і конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від

22.09.2011 р. №1099 на виконання наказу  Міністерства освіти і науки України від 05.08.2013 р. №1079 « Про проведення Всеукраїнських учнівських  олімпіад і турнірів у 2013/2014 навчальному році», наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 19.08.2013 р. №642/0/212-13, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, наказу відділу освіти Бабушкінської районної  у місті ради № 686 від 22.10.2013р. « Про проведення учнівських районних відбіркових турів з базових дисциплін у 2013-2014  навчальному році» у термін з 20.10 2013року по 21.12 2013 року проводились районні  відбіркові тури Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін:

 

предмет

дата

школа

класи

1

Українська мова та література

17.11

99

7-11

2

Математика

16.11

19

6-11

3

Фізика

01.12

81

7-11

4

Російська мова та література

30.11

33

7-11

5

Іноземна мова та література

09.11,24.11

40,137

8-11

6

Історія

23.11

119

8-11

7

Хімія                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

07.12

49

8-11

8

Правознавство

8.12

81

9-11

9

Географія

26.10

40

7-11

10

Основи економіки

15.12

112

11

11

ОТМ

20.10

49

5-11

12

Біологія

25.10

52

8-11

13

Інформатика(програмування)

21.12

21

8-11

14

Інформатика(офіс)

30.11

80

8-11

15

Трудове навчання(хлопці)

26.10

25

8-11

16

Трудове навчання (дівчатка)

26.10

78

8-11

17

Фізична культура

14.12

137,80,99

11

 

       Основною метою проведення олімпіад є виявлення обдарованих і творчих школярів. Бажано за потрібне висловити подяку директорам та їх заступникам навчальних закладів №№ 19,21,25,33,40,49,52,78,80,81,99, 112,119,137 за організацію умов для проведення олімпіад,надання приміщень, організацію чергування та інших питань.

       Олімпіади були проведені на високому професійному рівні. Загальна кількість учасників  районних  відбіркових турів  - 1147 учня.

Окремо з кожного предмету дивіться табл.1.

                                                                                                                        Таблиця 1

 

предмет

Кількість учасників

предмет

Кількість учасників

Українська мова та література

70

географія

72

математика

148

Фізична культура

33

Фізика

110

ОТМ

71

Російська мова та література

75

біологія

119

Іноземна мова та література

78

Інформатика(програмування

8

Історія

101

Інформатика(офіс)

28

хімія

75

Трудове навчання(хлопці)

22

Правознавство

85

Трудове навчання (дівчатка)

40

Основи економіки

12

 

 

 

Завдання для проведення районних відбіркових турів з усіх предметів надавалися міським методичним центром. За результатами проведення районних відбіркових турів маємо 429 переможців. З них:

 

                                                                                                                            Таблиця 2   

    

ЗНЗ

Укр.мов

Рос. мов

право

історія

Матем.

фізика

хімія

біологія

Іноз.мов.

отм

географ

Труд.н

економ

інформ

Фізична к.

всього

19

2,3

2,3,3,3,3

3

3

1,3,2,3,3,2,1,3,3,3

1,3,3

2,2

2

1,1,3

3,3

2

2,

 

 

 

I-5

II-9

III-18

21

 

 

 

2

1,1,

 

3

2,2,1,1,1,

3,2,3,3

 

3

1,1,2,

1,3,1,1,3,1,1

3

 

 

1,1,3,

2

I-14

II-6

III-9

25

3

 

 

 

3

-

1,3

-

1,

3,2,3

1

1,3,1,2,2,

 

 

3

I-5

II-3

III-7

33

2

1,3

 

 

2,3,3,1,2

3,3,3

1,1,2,3,1,1,2,1,3

2

 

1,2,3,3,3,3

1,3,1

2,

 

3,

 

I-10

II-8

III-14

40

3

 

 

 

-

-

 

-

3

1,2,1,3,1,3,2,2,3,1,2

1,2,3,2,2

1,1,2,

 

 

3

I-7

II-8

III-

7

48

-

 

 

 

-

-

 

-

 

 

-

 

 

 

 

-

49

-

1,

 

3,3

1,1,3,2,3

 

 

1,2

3,3,3,2,3,2,3,3

3,3,1,3,2

1,2,2,2,3,3

2,3,3,3,1,1

1,3

 

 

 

 

I-9

II-9

III-19

52

1

 

3

3,

3

3,3

 

3

 

3,2,3,3,3,3,3

3

1,3

3

3

 

I-2

II-1

III-16

53

2,2,3

2,2,3,

2

 

3

3

 

2

3,

 

1

 

 

1,3,2,

 

I-2

II-7

III-6

61

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-

78

3

 

3

 

2,1

3,2,3

 

1,3,3

3

2,1,3,1

2,3,3,2,3,2

1,2,2

 

2,

1,1

I-7

II-9

III-11

80

2,3

3,

 

3

3,1,3

1,2

 

1,3

 

2,3,2,1,3

1

2,3,3,3

 

3,2

 

I-5

II-6

III-12

81

2,3

 

2,3,2,

3

2,3

1,3,2,3,3,2,2,2,2,

3,3

3,3,2

2,3,3,3,3

2,3,1,2,2,

3,2,2,2

1,

 

2,2,

 

I-3

II-19

III-

17

99

1,1,1

1,1,1,2,3

 

1,2,3,1,2,3,1,2

1,2,1,2,2,2,3,1,2,

2,3

2,3,2,3,1

1,2,3,1,2

2,2,1

1,2,2,

2,3,2,2,2

3,2,3

1,2,3,

1

2,2,

 

I-19

II-26

III-

12

112

1,2

1,2,2,3

 

2,3,

 

3,3,1,3

3,3

2

3

2,3,

2,3,3,1,3,1,2,3

-

1,3,

2

 

 

I-6

II-9

III-14

119

2

 

 

1,2,2,

-

-

 

-

 

 

3,1

2,1

 

2,3,

2

I-3

II-6

III-2

126

3,3

 

 

3,3,3

2,3,3

3,1

2,3

3

3,

2,2

2,3,3

 

 

 

 

I-1

II-5

III-13

137

3

 

 

1,3,

1,1,2,3,2,2,2

2,1,

 

-

 

1,1,1,

2,1,3

3,2,1

 

 

1,1

 

I-11

II-7

III-5

 

I-5

II-9

III-10

I-8

II-6

III-9

I-3

II-6

III-6

I- 5

II-8

III-13

I-13

II-15

III- 23

I-7

II-12

III-21

I-8

II-10

III-13

I-4

II-7

III-12

I-10

II-8

III-12

I- 19

II- 23

III- 32

I-9

II-13

III-15

I-10

II-10

III-7

I-1

II3

III-3

I-5

II-8

III-6

I-2

II-2

III-2

I-109

II-138

III-182

 

 

Виходячи з вище вказаного,

                                  

НАКАЗУЮ:

 

1. За результатами  районних відбіркових турів нагородити грамотами учнів шкіл Бабушкінського району, яки посіли призові місця

2.  За результатами районних відбіркових турів  скласти і затвердити склад команд та надати заявки для участі у II міському турі Всеукраїнських олімпіад.

3.  Винести подяки

      - директорам навчальних закладів, на базі яких були проведені районні відбіркові  тури Всеукраїнських олімпіад:  Гончарову В.О. ( НВК № 99), Яворенко Л.Е. (НВК № 33), Гайдар І.М. (НВК № 137), Молодцову І.М. (СЗШ №78),  Цвік Г.В. (СЗШ № 112),

Змієнко А.В. (СЗШ №21), Грабовській Н.М. (СЗШ№ 49), Павленко Л.І. (СЗШ№19),  Скоропад Н.О. (СЗШ№52), Пісоцькій Т.В. (СЗШ№81), Кравчук Т.О. (СЗШ №40), Міхненку В.В. ( СЗШ №80), Озерній О.Д. (СЗШ№25), Дашевській Н.І.( СЗШ№119);

      -керівникам РМО: українська мова та література (Поцелуйко Р.К.), російська мова

 та література (Морохова В.М.), іноземна мова (Кулікова А.С.),

математика (Громова Р.Я.),економіка (Крикунова В.М.), інформатика (Головкіна С.А.),

 фізика (Семенова Ю.Є.), географія (Кравченко В.О.), трудове навчання

 (Гриценко М.П.), обслуговуюча  праця  (Костикова В.О.), ОТМ ( Кряж А.О.),  

  хімія (Юдченко Л.О.), біологія (Веремчук А.Д.), історія та правознавство (СусловаЗ.В.).        

     4. Директорам навчальних закладів :

надати відгули вчителям –членам журі,згідно з чинним законодавством.

     5. Методистам методичного кабінету провести детальний аналіз участі шкіл та рівень         олімпіадних робіт учнів на методичній раді райво  та на засіданні заступників директорів  з навчально-виховної роботи.

    6. Методистам РМО, спеціалістам, які проводили контроль за проведенням олімпіад, надати відгули до чинного  законодавства.

    7. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідувача районним методичним кабінетом Опаріну Л.М.

 

Начальник  відділу освіти                                                 І.І.Семенко

  

  1. До уваги тих, хто готується до олімпіади з астрономії! Програма віртуальної обсерваторії Stellarium 10.6 - скачати з файлового архіву: http://www.megaupload.com/?d=577TNFS7
  2. Для призерів шкільного етапу олімпіад з фізики - пудручник з олімпіадної підготовки Зільберман А.Р. 2009 - 256 с. - скачати з файлового архіву: http://www.megaupload.com/?d=HZ0FJCXB
  3. Увага! Олімпіадні завдання з інформатики - Програмування для шкільного етапу олімпіад - скачати з файлового архіву: http://bcschool9.at.ua/load/olimpiadni_zavdannja_z_informatiki_programuvannja/1-1-0-43
  4. Увага! Олімпіадні завдання з астрономії для шкільного етапу олімпіад за 2011-2012 н.р. - скачати з файлового архіву: http://bcschool9.at.ua/load/olimpiadni_zavdannja_z_astronomiji/1-1-0-44

 

Участь учнів НВК № 99 в учнівських олімпіадах

2011-2012 н.р.

з/п

предмет

ПІБ учня

клас

Місце

ПІБ вчителя

Районний тур

Міський тур

Обласний тур

1.

Українська мова

Алексашин Владислав

І

ІІІ

 

Поцелуйко Р.К.

2.

Українська мова

Горб Андрій

ІІІ

 

 

Мартиненко О.Л.

3.

Українська мова

Сошко Катерина

11В

ІІ

 

 

Поцелуйко Р.К.

4.

Російська мова

Бут Олександр

І

ІІ

 

Пуйто А.М.

5.

Російська мова

Ткачук Карина

І

І

 

Пуйто А.М.

6.

Російська мова

Мамедова Лейла

10Б

І

 

 

Пуйто А.М.

7.

Російська мова

Степанян Сусанна

10Б

ІІ

 

 

Пуйто А.М.

8.

Російська мова

Христян Андрій

11А

І

І

 

Пуйто А.М.

9.

Російська мова

Жмакова Марина

11А

 

ІІ

 

Пуйто А.М.

10.

Математика

Кузнецов Олег

ІІ

 

 

Лісконог Л.В.

11.

Математика

Демяненко Євген

10Б

І

 

 

Артеменко Н.Р.

12.

Математика

Красюкова Поліна

ІІ

 

 

Артеменко Н.Р.

13.

Математика

Горбунов Родіон

10Б

ІІ

 

 

Артеменко Н.Р.

14.

Математика

Головчук Карина

11В

ІІІ

 

 

Лось Л.І.

15.

Фізика

Кнітель Артур

11В

ІІІ

 

 

Богданова Н.М.

16.

Фізика

Щербина Дмитро

ІІ

 

 

Богданова Н.М.

17.

Хімія

Коновалов Максим

ІІ

 

 

Торба В.А.

18.

Хімія

Осипова Марія

ІІ

 

 

Торба В.А.

19.

Хімія

Мамедова Лейла

10Б

ІІ

 

 

Торба В.А.

20.

Історія

Панов Андрій

ІІІ

 

 

Гончаров В.О.

21.

Історія

Коновалов Максим

ІІ

ІІ

 

Зінчук С.Л.

22.

Історія

Алексашин Владислав

ІІІ

 

 

Зінчук С.Л.

23.

Історія

Жмакова Марина

11А

ІІ

 

 

Тян І.І.

24.

Історія

Сошко Катерина

11В

ІІІ

 

 

Тян І.І.

25.

Географія

Сошко Катерина

11В

ІІ

ІІІ

 

Жилка С.С.

26.

Правознавство

Гришина Ксенія

11А

ІІІ

 

 

Грінблат Л.П.

27.

Правознавство

Степанян Сусанна

10Б

ІІ

 

 

Грінблат Л.П.

28.

Правознавство

Мамедова Лейла

10Б

ІІІ

 

 

Грінблат Л.П.

29.

Правознавство

Івлєва Анастасія

ІІІ

 

 

Грінблат Л.П.

30.

Англійська мова

Степанян Сусанна

10Б

-

ІІІ

 

Шестакова Т.О.

31.

Біологія

Івлєва Анастасія

ІІ

 

 

Костенюк Т.М.

32.

Біологія

Акчуріна Марія

ІІ

 

 

Костенюк Т.М.

33.

Біологія

Якобчук Марія

10А

ІІ

 

 

Костенюк Т.М.

34.

Біологія

Осипова Марія

ІІ

 

 

Діденко І.О.

35.

Біологія

Жмакова Марина

11А

ІІ

 

 

Костенюк Т.М.

36.

Біологія

Юрченко Марія

10Б

ІІІ

 

 

Костенюк Т.М.

37.

Образот.мистецтво

Дерев’янко Марія

І

 

 

Залужна С.П.

38.

Географія

Коновалов Максим

-

ІІІ

 

Пугач Г.О.

39.

Географія

Рудніченко Максим

-

ІІІ

 

Пугач Г.О.

40.

Географія

Письменний Тарас

-

ІІІ

 

Пугач Г.О.

41.

Географія

Демяненко Євген

10Б

-

ІІІ

 

Пугач Г.О.

42.

Німецька мова

Акчуріна Марія

І

 

 

Клімік З.І.

43.

Німецька мова

Щербина Дмитро

ІІ

 

 

Клімік З.І.

44.

Німецька мова

Максимова Анастасія

10Б

ІІІ

 

 

Клімік З.І.

45.

Інформатика (прогр.)

Півень Світлана

11Б

І

ІІІ

 

Зеленська Н.А.

46.

Образотв.мистецтво

Нечволод Марія

І

 

 

Залужна С.П.

47.

Образотв.мистецтво

Новікова Дарина

ІІ

 

 

Залужна С.П.

48.

Економіка

Дьячок Марія

11А

ІІІ

 

 

Жилка С.С.

49.

Інформатика (прогр.)

Бараннік Дмитро

11Б

І

ІІІ

 

Мухіна Л.А.

50.

Інформатика (прогр.)

Ашкіназі Марина

11Б

І

ІІІ

 

Мухіна Л.А.

51.

Психологія

Колядинський Дмитро

11а

 

ІІІ

 

Біла Л.Д.

52.

Трудове навчання

Перетокіна Вікторія

 

ІІІ

 

Залужна С.П.

width:41px;td style=td style= width:220px;p

/pnbsp; /td/td/td