Новини
Новини: 1673
30 трав. 2024
До уваги батьківської громадськості!
![](/uploads/org1558/news_1717073684__thumb.jpg)
Відповідно до статті 30 Закону України «Про освіту», статей 27, 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту», наказів Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005 № 55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійних навчальних закладів», № 178 від 23.03.2005р. «Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю». З метою відкритості та демократичності в управлінні освітою, поєднання державного та громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень відбувся звіт директора Гончарова В.О. В ході обговорення винесено пропозиції вважати діяльність Гончарова В.О. на посаді директора КЗО НВК № 99 ДМР задовільною Рішення прийнято одностайно.
13 трав. 2024
До відома вчителів, батьків, учнів!
![](/uploads/org1558/news_1715595812__thumb.png)
Доброго дня, дорогі друзі!
Повідомляємо про нову конкурсну програму від компанії Englishdom.
Розмістіть, будь ласка, новину про грант на сайті для залучення учасників. Дякуємо Вам за підтримку цього проекту, і насправді це підтримка для молоді нашої країни та спільний внесок у майбутнє.
Пропонуємо текст для публікації, нижче додав зображення:
Стартував всеукраїнський конкурсу для студентів та учнів українських навчальних закладів. Кожен учасник може позмагатися за одну з трьох нагород: 1 місце - 15000 гривень; 2 місце - 5000 гривень; 3 місце - участь у розмовних клубах(англ.мова). Уся інформація та новини гранту на сторінці проєкту: https://www.englishdom.com/ua/blog/scholarship/.
Для того щоб взяти участь не потрібно нічого придумувати, просто розкажи власну історію: Як саме ти приймаєш участь у суспільному житті твоєї громади(місця, де ти навчаєшся; міста; району; області; країни).
Важливо! Судді перевірятимуть дотримання всіх вимог по написанню та відправці статей, тому перш ніж писати уважно перегляньте умови конкурсу.
Ми - українці, незламні та непереможні.
Ми вистоїмо, Ми переможемо, Ми відродимося.
Дякуємо ЗСУ. Слава Україні!
12 трав. 2024
До відома вчителів, батьків, учнів!
![](/uploads/org1558/news_1715600379__thumb.jpg)
Наймасштабніший освітній фестиваль "Dnipro Education City - 2024"!
11 трав. 2024
Вітаємо!
![](/uploads/org1558/news_1715600316__thumb.jpg)
Якщо ви досі думаєте, що шахи це нудно, монотонно і зовсім не цікаво, то сильно помиляєтеся.
♟️11.05.2024 відбувся фестиваль з шахів м.Дніпра.
♟️Учень 11-А класу Загнін Артем разом з батьком Олегом Вадимовичем взяли участь у змаганнях.
♟️Серед 36 учасників Артем посів 6 місце!
♟️Вітаємо!!! Дякуємо за участь!
9 трав. 2024
До уваги здобувачів освіти 9,11 класів та їх батьків!
![](/uploads/org1558/news_1715172344__thumb.jpg)
Протягом двох днів у нашому місті буде проходити наймасштабніший освітній фестиваль!отові? Запрошуємо!✅
42 заклади вищої, професійно-технічної освіти, а також коледжі візьмуть участь у "Dnipro education city"
8 трав. 2024
Вітаємо з перемогою!
![](/uploads/org1558/news_1715172296__thumb.jpg)
Футбольна команда КЗО НВК 99 на класі перемогла суперників з НВК 80 та НВК 49 з рахунками 7:0 та 13:0 . І вийшли на міський етап змагань з першого місця..
8 трав. 2024
Дякуємо учениці 11-В класу Єжовій Ангеліні ( вчитель Перепелиця О.М.)
![](/uploads/org1558/news_1715084199__thumb.jpg)
за участь у VII Всеукраїнському учнівському літературно - мистецькому конкурсі "Стежками Каменяра" у номінації "Поезія"
6 трав. 2024
До відома вчителів, батьків, учнів!
![](/uploads/org1558/news_1715084257__thumb.jpg)
Шановні колеги! Маємо сьогодні гарну новину.
Другий рік поспіль в Україні проводиться сертифікація вчителів української мови та літератури Цьогоріч сертифікація відбувається в складних умовах війни. І все ж тисячі вчителів зареєструвалися, пройшли незалежне тестування, здійснили самооцінювання педагогічної майстерності, показали очні та дистанційні уроки.
Варто зазначити, що серед учителів, які сертифікувалися та вже мають найкращий результат, є і вчителі нашого закладу.
Щиро вітаємо вчителів української мови та літератури Чернегу Людмилу Юріївну та Галаган Олену Василівну з успішним проходженням трьох етапів сертифікації -2024.
Це високий показник, який свідчить про те, що наші вчителі «йдуть в ногу з часом» і готові сприймати зміни, змінюватися самі, вдосконалюватися та розвиватися. Приємно відзначити, що Олена Василівна та Людмила Юріївна змогли гідно показати свої практичні уміння у використанні сучасних підходів та технологій навчання.
Зичимо Вам, колеги, міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму, творчого пошуку, успішних звершень задуманих справ, здійснення всіх мрій і задумів, щедрих урожаїв на освітянській ниві. Нехай успіхи та перемоги окрилюють Вас на нові звершення та здобутки на благо України!
3 трав. 2024
До відома вчителів, батьків, учнів!
![](/uploads/org1558/news_1715084310__thumb.jpg)
Вітаємо наших талановитих учнів: Колісник Ірину, Галайчук Ксенію, Коболєву Дар'ю, Ткач Валерію, Іванову Дар'ю, Палій Кіру (керівник Сводковська І.П.), які взяли участь у міському конкурсі дитячої творчості "Дивосвіт музею" у номінації "Художник" оголошеному музеєм спротиву Голодомору.
2 трав. 2024
Шановні вчителі, батьки, учні!
![](/uploads/org1558/news_1715084815__thumb.jpg)
Найщиріші вітання із прийдешнім святом Великодня! Мирного і світлого свята кожній українській родині!
2584258125832582258025792575257625772578